Horoskopy

25. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 12. - symbol Žába

Dnes máme být obezřetní a hlídat si své věci, ale i myšlenky a nápady; hrozí nám nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit. Neberme si nic osobně, nechme vše plynout a procházet.

1. svátek vánoční

Luna ve Štíru - ubývá

Tyto dny nás učí, jak odložit staré, na ničem nelpět, a dokázat udělat v životě změny nenásilnou formou.

Jsme opatrní při koupání, zvláště v rybnících a „stojatých vodách“. Naše pohlavní a vylučovací orgány jsou náchylnější k infekcím. Pozor na „letní lásky“ a sex bez ochrany! Naše kůže volá po výživě; vyberte jí přírodní bio produkty.

Jíme ostřejší a kořeněná jídla, podpoří naše trávení. K náročnému vánočnímu jídelníčku si dáme jako přílohu zeleninu a nezapomínáme ani na ovoce, které nám dodává přírodní vitamíny a celkově podpoří činnost našeho těla. Hodně pijeme, a dopřejeme si i něco „ostřejšího“.

Pro dnešní sváteční dne můžeme vybrat temně fialovou nebo bílou. Jeden z nejkrásnějším kamenů je ametyst, energii přináší hematit. Vyzkoušejme vůní ambry nebo květů pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.