Horoskopy

25. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 25. 3. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky a nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Vahách - ubývá

Choulostivou oblastí znamení Vah jsou ledviny, v těchto dnech důsledně dodržujeme pitný režim. Je jarní období, dáme přednost teplým nápojům – čajům, které podporují urogenitální a vylučovací systém. Věnujeme pozornost pokožce - zkusíme třeba tělový peeling, pečujeme o nehty.

Tento cyklus Luny vyžaduje klidnou atmosféru, souznění a podněty ke vnímání krásy. Je konec pracovního týdne; o víkendu si uděláme čas na výlet do jarní přírody, nebo navštívíme oblíbené místo - hrad, zámecký park. Oblečeme se teple, a s ohledem na ledviny si vezmeme nepromokavou obuv.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Popíjíme detoxikační a odvodňovací směsi, uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, jež mají blahodárný vliv na ledviny. Dodržujeme pitný režim; volíme spíše teplé nápoje, např. čaj z listů jahodníku.

Budou nám slušet pastelové tóny hnědé a zelené v kombinaci s něžnou růžovou.

Pro energii zvolíme silný kámen hematit, pro krásu růžový korál

Svůj osobní prostor provoníme vůní šalvěje nebo jasmínu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky krása ledvina Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.