Horoskopy

25. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 25. 4. – symbol Pavouk

Náročný den. Nemáme začínat nic nového, spíše soustředit energii na zdolání započatých věcí. Nenavazujeme nové kontakty, snažíme se o střídmost v jídle, pití i sexu. Lze říci, že jde o den půstu a askeze. Naše tělo a mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, jsme s přáteli.

Procvičujeme záda, bedra, kyčle uvolňujícími cviky, např. na míči. Masírujeme tyto oblasti lufovou žínkou, která je prokrví. Ráno si dáme studenou sprchu; dokonale nás probudí. Skvělé jsou čisticí pleťové masky a napařování.

Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí čajů nebo extraktů z ostropestřce mariánského. Výborná je brokolice nebo zelené lusky, stačí je uvařit a posypat sýrem, a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině, mezi jídly, jíme ovoce – jablko, pomeranč nebo kiwi.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Vyzkoušejme vibraci červeně karmínové v kombinaci s okrovou.

Jako doplněk outfitu můžeme zvolit kámen tygří oko nebo jantar.

Náš osobní prostor provoníme vůní rozmarýnu nebo medové myrhy.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.