Horoskopy

25. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 5. – symbol Orel

Dnešek je úspěšný. Těm, kteří mají vědomé spojení s božským Zdrojem, se daří na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Čteme, studujeme, cvičíme nebo jdeme do přírody čerpat energii.

Luna v Kozorohu – ubývá

Vibrace těchto dnů je stabilní, snažíme se vše dokončit, překonat své hranice. Soustředíme se na posun a úspěch v oblasti, která nás zajímá.

Po probuzení si dáme ranní sprchu, celé tělo promasírujeme lufou, pěkně se prokrví. Zastříhneme si „drápky“ na rukou i nohou. Pozornost věnujeme i tvrdým patám, a uděláme si čas i na odstranění nadbytečných chloupků. Zajdeme ke kadeřníkovi; barva za Luny v Kozorohu déle drží.

K snídani si připravíme domácí tvarohovou pomazánku s pažitkou nebo paprikou. Na oběd si zajdeme do pizzerie – na rajskou polévku s bazalkou a parmazánem, na dobré rizoto či těstoviny. K večeři salát s rukolou, gorgonzolou a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nám neuškodí…

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Dnes můžeme vyzkoušet kombinaci barev šedo-černou nebo elegantní béžovou. Krásným magickým kamenem je průzračně temná záhněda nebo girasol. Svůj domov můžeme provonět sladkou vůní pivoňky nebo cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.