Horoskopy

25. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 8. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna v Býku – ubývá

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje, učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Zajdeme si na masáž, necháme si promasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlící a vyživující kúry působí velmi efektivně.

Vybíráme si stravu, která je kvalitní a méně kalorická. Polévky, netučná masa, saláty a ovoce. Vyhneme se přílohám, vyloučíme z jídelníčku brambory i pečivo. Dostatečně pijeme, nejlépe čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy..

Krásnou barvou je lososová, může se skvěle kombinovat s černou, šedou nebo bílou. Zelený vesuvian nebo růžový rodonit bude tou pravou volbou. Zahalíme se do vůně růže nebo mimózy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.