Horoskopy

25. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 9. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Raku - ubývá

Hluboce prožíváme emoce a rodinné vztahy, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné nebo přátele.

Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa.

Dnes se raději vyhneme smaženým a kořeněným jídlům. Kdo se snaží jist dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu, nebo domácí limonády s ovocem.

Zvolíme jemnou kombinaci barev - bílá, růžová. K račí energii se hodí perleť nebo růžový korál. Nadchne nás vůně ambry nebo pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.