Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 26. 1. – symbol Lotos

Hlouběji poznáváme smysl našeho života, naše životní poslání a cíle. Příznivý a harmonický den, kdy můžeme začít nové projekty, měli bychom si vizualizovat a přát zdar ve všech oblastech našeho života.
Vydáno: 26.01.2017, Martina Hrušková
Věštba na čtvrtek
Věštba na čtvrtek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jsme slavnostně naladění, v duši máme klid a mír, odpouštíme sobě i druhým. Daří se nám i v hmotné oblasti, všechny obchody a finanční transakce dnes uzavřené budou úspěšné.

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí jsou materiální zájmy; kontrolujeme své účty, platby.

Co uděláme pro naši kostru, kolena, klouby i pokožku působí velmi blahodárně. Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme si hlavu. Poté tělo natřeme mlékem nebo olejem.

V tyto dny si můžeme dopřát sladká jídla i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme fíkový dortík.

Dnes nám bude slušet tajemná indigo barva se stříbrnými doplňky. Ozdobit se můžeme onyxem nebo perlami.

Oblažíme svoje smysly vůní pižma nebo růže.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama