Horoskopy

26. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 1. – symbol Lotos

Hlouběji poznáváme smysl našeho života, naše životní poslání a cíle. Příznivý a harmonický den, kdy můžeme začít nové projekty, měli bychom si vizualizovat a přát zdar ve všech oblastech našeho života.

Jsme slavnostně naladění, v duši máme klid a mír, odpouštíme sobě i druhým. Daří se nám i v hmotné oblasti, všechny obchody a finanční transakce dnes uzavřené budou úspěšné.

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí jsou materiální zájmy; kontrolujeme své účty, platby.

Co uděláme pro naši kostru, kolena, klouby i pokožku působí velmi blahodárně. Dnes je důležitý náš postoj; hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protahujeme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme si hlavu. Poté tělo natřeme mlékem nebo olejem.

V tyto dny si můžeme dopřát sladká jídla i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme fíkový dortík.

Dnes nám bude slušet tajemná indigo barva se stříbrnými doplňky. Ozdobit se můžeme onyxem nebo perlami.

Oblažíme svoje smysly vůní pižma nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.