Horoskopy

26. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 11. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditace, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna ve Vahách - ubývá

V těchto dnech se doporučuje věnovat pozornost plei obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Bojujeme proti celulitidě - pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, uvaříme si mátový nebo třezalkový čaj. K snídani si dopřejeme teplou kaši z pohanky s medem a ořechy, budu to dobrý start do nového dne. Během dne si uděláme čas zajít na oběd s kolegy. Můžeme vyzkoušet pokrmy s fazolemi, které podporují činnost ledvin.

Bude nám slušet fuchsiová nebo zelená barva. Z kamenů heliotrop nebo rubín v zoisitu. Zvolíme voňavé esence se skořicí nebo zázvorem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.