Horoskopy

26. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 11. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditace, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna ve Vahách - ubývá

V těchto dnech se doporučuje věnovat pozornost plei obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Bojujeme proti celulitidě - pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, uvaříme si mátový nebo třezalkový čaj. K snídani si dopřejeme teplou kaši z pohanky s medem a ořechy, budu to dobrý start do nového dne. Během dne si uděláme čas zajít na oběd s kolegy. Můžeme vyzkoušet pokrmy s fazolemi, které podporují činnost ledvin.

Bude nám slušet fuchsiová nebo zelená barva. Z kamenů heliotrop nebo rubín v zoisitu. Zvolíme voňavé esence se skořicí nebo zázvorem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.