Horoskopy

26. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 12. – symbol Žezlo

Dnešek přináší skryté pravdy, zbavujeme se iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani zprávy na internetu, neplníme svou mysl katastrofickými scénáři.

Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, vnitřního ztišení – meditujeme, a přímluvné modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna ve Štíru – ubývá

Užíváme si pohody vánoc bez výčitek, odpočíváme, relaxujeme, díváme se na pohádky a romantické příběhy. V kruhu rodiny si dopřejeme dobré jídlo a pití.

Tento den trávíme v kruhu rodiny nebo přátel. V cyklu ubývající Luny si můžeme dopřáte i větší porce u sváteční tabule. Nepřeháníme to však s alkoholem. Při potížích popíjíme bylinkové čaje - heřmánkový, měsíčkový nebo fenyklový.

Pro dnešek můžeme zvolit růžovou s šebou. Z kamenů vybereme křišťál nebo gagát.

U příležitosti svátečního dne můžeme domov provonět vůní myrhy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.