Horoskopy

26. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 26. 3. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energií. Bude to náročný den; nezačínáme nic nového, ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v životě změnit k lepšímu. Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti.

Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna ve Štíru - ubývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V období štíří Luny bychom měli věnovat pozornost vylučovacím orgánům, močovému měchýři, dbát na očistu a intimní hygienu. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, můžeme si pořídit i bylinné extrakty, např. z kontryhelu.

Ve fázi ubývající Luny se naše váha většinou nemění, můžeme více jíst, dopřát si to, co máme rádi. Uvaříme si zeleninovou polévku, a ti, kdo chtějí zhubnout, tzv. tukožroutskou - zelnou. K pročištění těla můžeme vyzkoušet koloidní stříbro, které čistí organismus od zánětlivých procesů, bakterií a parazitů. Na pleť naneseme kvalitní masky – např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Můžeme vyzkoušet námořnickou kombinaci modré s bílou.

Kamenem pro dnešek může být jemný girasol nebo ochranný černý onyx.

Vůně posvátné myrhy pozvedne naší náladu, červený grep čistí prostor.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.