Horoskopy

26. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 26. 4. – symbol Pavouk

Magická Luna pro každý den: 26. 4. – symbol Pavouk

Luna ve Střelci – ubývá

Cyklus Luny ve Střelci má ohnivý charakter, chce vzrušení. Pod jeho vlivem jsme akční a zajímáme se o dění ve světě, chceme cestovat a bavit se.

V těchto dnech se snažíme nic nepřehánět; ani aktivitu, ani odpočinek. Šetříme si tělo i psychiku. Můžeme zajít do kina, na procházku, na koncert nebo s přáteli na pivo. Pivní mok je v přiměřeném množství zdravý, podporuje práci ledvin i střev, zklidňuje nervovou soustavu.

Můžeme vyzkoušet sójové produkty, na trhu je jich nepřeberné množství. Od sójového mléka, smetany, jogurtů, až k sójovému masu a sýrům, z nichž lze vykouzlit chutnou snídani, oběd či večeři. Nebo si uvaříme „pohádku mládí“ – krupicovou kaši s kakaem – a omastíme ji trochou másla. Těm, kdo se neobejdou bez masa, určitě zachutná kapustová sekaná.

Krásnou „námořnickou“ kombinací je modrá s bílou.

Inspirující blankytně modrý kámen larimar nebo girasol podpoří naši náladu.

Vůně, která osvěží náš prostor, je kopál nebo eukalyptus.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.