Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 26. 7. – symbol Kniha

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým.
Vydáno: 26.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Beranu – ubývá

Beran je znamením výzvy a nových začátků. Tyto dny bývají intenzivní, můžeme podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Napětí uvolníme procházkou, návštěvou fitka, fyzickou prací, úklidem. Vyhneme se kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. Na unavené oči se doporučuje obklad ze světlíku lékařského. Své pleti dopřejeme konopnou mast, dokáže skvěle vyživit pokožku.

Strava by měla obsahovat více bílkovin a zeleniny. Uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev, nebo krůtí plátek se zeleninovou přílohou. Pro naše tělo je důležité zásobovat je dostatkem kvalitních tekutin.

Slušet nám bude ohnivá kombinace oranžové a červené. K doplnění našeho out fitu poslouží jaspis červený nebo láva. Byt můžeme provonět vůní vanilky nebo yzopu.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama