Horoskopy

26. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 7. – symbol Kniha

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým.

Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Beranu – ubývá

Beran je znamením výzvy a nových začátků. Tyto dny bývají intenzivní, můžeme podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Napětí uvolníme procházkou, návštěvou fitka, fyzickou prací, úklidem. Vyhneme se kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. Na unavené oči se doporučuje obklad ze světlíku lékařského. Své pleti dopřejeme konopnou mast, dokáže skvěle vyživit pokožku.

Strava by měla obsahovat více bílkovin a zeleniny. Uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev, nebo krůtí plátek se zeleninovou přílohou. Pro naše tělo je důležité zásobovat je dostatkem kvalitních tekutin.

Slušet nám bude ohnivá kombinace oranžové a červené. K doplnění našeho out fitu poslouží jaspis červený nebo láva. Byt můžeme provonět vůní vanilky nebo yzopu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.