Horoskopy

26. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 9. – symbol Mušle

Je to čas pro zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a laďme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna ve Lvu – ubývá

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůzi, jogging, plavání, tenis. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami – a třeba i s partnerem a šampaňským.

Podzim je obdobím úrody – ovoce, zeleniny atd., nyní si tedy můžeme vybírat z vlastních zdrojů. Navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si houbové rizoto nebo zapečené houby se sýrem, vhod přijde i lečo z čerstvých surovin.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Ke královskému lvímu znamení se hodí žlutá, bílá a zlatá barva. Z kamenů je to diamant, ale také křišťál nebo citrín. Královna květin – růže nebo také esence jasmínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.