Horoskopy

27. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 10. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů a hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme.

Luna v Panně – ubývá

V těchto dnech je citlivý náš trávicí trakt, prospějí nám masáže bříška, pohyb podpoří práci střev. Věnujeme péči vlasům i tělu, mytí, stříhání, léčivým koupelím. Ubývající Luna pomáhá odstranit vše, čeho se chceme zbavit v oblasti fyzické i duševní.

Po celý den volíme spíše lehčí stravu, ovoce, zeleninu, dostatek vlákniny. Ráno začneme sklenicí teplé vody, popíjíme čaje pomáhající trávení. Můžeme více „hřešit“, což rádi využijeme poslední den v roce, kdy je stůl plný lahůdek.

Pro dostatek energie zvolíme červenou, naopak pro zklidnění hnědou. Svůj outfit doplníme šperkem s červeným jaspisem nebo tygřím okem.

Vyzkoušejme vůni hrušky nebo pomerančových květů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.