Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 27. 10. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů a hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme.
Vydáno: 27.10.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Panně – ubývá

V těchto dnech je citlivý náš trávicí trakt, prospějí nám masáže bříška, pohyb podpoří práci střev. Věnujeme péči vlasům i tělu, mytí, stříhání, léčivým koupelím. Ubývající Luna pomáhá odstranit vše, čeho se chceme zbavit v oblasti fyzické i duševní.

Po celý den volíme spíše lehčí stravu, ovoce, zeleninu, dostatek vlákniny. Ráno začneme sklenicí teplé vody, popíjíme čaje pomáhající trávení. Můžeme více „hřešit“, což rádi využijeme poslední den v roce, kdy je stůl plný lahůdek.

Pro dostatek energie zvolíme červenou, naopak pro zklidnění hnědou. Svůj outfit doplníme šperkem s červeným jaspisem nebo tygřím okem.

Vyzkoušejme vůni hrušky nebo pomerančových květů.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama