Horoskopy

27. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 12. - symbol Lotosový květ

Uděláme si čas na očistu mysli i těla. Je příznivý den, dnes se daří ezoterní práci, ve spojení se znamením Ryb přináší naše intuice informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Dařit se nám bude i v materiální oblasti; smlouvy a obchody dnes uzavřené přinesou v budoucnosti zisk.

Luna ve Střelci - ubývá

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, a nezapomínat na pohyb a cvičení.

Procvičujeme záda, bedra a kyčle uvolňujícími cviky, např. na balonu. Uděláme si masáž těchto oblasti lufovou žínkou, skvěle prokrvuje. Ráno si dáme studenou sprchu, která nás dokonale probudí. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické nebo reflexní masáže; můžeme si sami zkusit stimulovat akupresurní body.

Po Vánocích omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí ostropestřce mariánského, čaje, extraktů. Výborná je brokolice nebo zelené lusky; stačí je uvařit a posypat sýrem a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině, mezi hlavními jídly, jíme ovoce - jablko, pomeranč nebo kiwi.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Pro dnešní den se hodí modrá nebo žlutá barva. Z kamenů můžeme vybrat kalcit nebo tyrkys.

Vonět nám bude příjemný santal nebo neroli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.