Horoskopy

27. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 2. – symbol Roh hojnosti

Den, který přináší v našem životě změny, spíše pozitivní. Soustředíme se plně na vše, co děláme, abych něco nepřehlédli. Doporučuje se méně jíst, vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Luna v Rybách - přibývá

Ve dnech vodního znamení Ryb bývají nejvíce ohroženy nohy, kotníky a chodidla. Můžeme si masírovat reflexní body chodidel, zajdeme si na reflexní terapii nebo můžeme zkusit masáž podle knih sami. Podpoříme také práci lymfy stlačováním bodů, kterými proudí.

Naše tělo si žádá sladké. Vyhneme se dortům a běžným cukrárenským pochoutkám, a bez výčitek si koupíme kvalitní čokoládu - pár kostiček doplní hořčík a draslík, a je nám slastně.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Pro dostatek energie poslouží červená nebo oranžová. Z kamenů můžeme vybrat ohnivý opál nebo granát. Povzbudí nás vůně eukalyptu nebo bergamot.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.