Horoskopy

27. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 7. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim.

Luna v Býku - ubývá

Dny pod vládou Býka bývají klidné. Zajímáme se o přírodu, upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli spokojení.

I v letním období se můžeme nastydnout, zvláště při rychlých teplotních změnách, díky klimatizaci, studeným nápojům, zmrzlině. Ve dnech Luny v Býku se tato rizika snažíme eliminovat. Vyplatí se nám pěstění pokožky těla, zajímavým tipem jsou kosmetické přípravy z oslího mléka nebo s granátovým jablkem.

Býci jsou gurmáni, takže i lunární cyklus v jejich znamení může vyznávat labužnický styl. Nemusíme toho sníst mnoho. Poučme se u Francouzů, kolik mají předkrmů, a po hlavním jídle ještě dezerty! Nechybí omáčky, dipy, zelenina, ovoce, dobré víno. Luna je ve fázi ubývání, můžeme si víc dopřát, pochutnat si na dobrotách.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. K tomuto dni se hodí sytě zelená nebo hnědá barva. Kamenem pro znamení Býka je smaragd nebo býčí oko. Vyzkoušejme zajímavou vůni palmarosa nebo nard.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.