Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 27. 7. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim.
Vydáno: 27.07.2016
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Býku - ubývá

Dny pod vládou Býka bývají klidné. Zajímáme se o přírodu, upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli spokojení.

I v letním období se můžeme nastydnout, zvláště při rychlých teplotních změnách, díky klimatizaci, studeným nápojům, zmrzlině. Ve dnech Luny v Býku se tato rizika snažíme eliminovat. Vyplatí se nám pěstění pokožky těla, zajímavým tipem jsou kosmetické přípravy z oslího mléka nebo s granátovým jablkem.

Býci jsou gurmáni, takže i lunární cyklus v jejich znamení může vyznávat labužnický styl. Nemusíme toho sníst mnoho. Poučme se u Francouzů, kolik mají předkrmů, a po hlavním jídle ještě dezerty! Nechybí omáčky, dipy, zelenina, ovoce, dobré víno. Luna je ve fázi ubývání, můžeme si víc dopřát, pochutnat si na dobrotách.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. K tomuto dni se hodí sytě zelená nebo hnědá barva. Kamenem pro znamení Býka je smaragd nebo býčí oko. Vyzkoušejme zajímavou vůni palmarosa nebo nard.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama