Horoskopy

27. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 8. – symbol Džbán

Je čas na zklidnění a meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Důležité je hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme psychiku pomocí hudby, nebo koupele při svíčkách.

Luna v Blíženích - ubývá

Ve dnech Luny v Blížencích vládne čilá komunikace, navštěvujeme přátele, rodinu, podnikáme společné výlety a setkání.

Důležitý je pohyb, protažení, využijeme volného dnu pro procházky, výlety, návštěvy hradů, zámku, zajdeme do lesa nebo k vodě. Dýcháme zhluboka, zvláště v období Luny v Blížencích je důležité kontrolovat dech např. pomocí jógy.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro energii těchto dnů je dobrou volbou blankytná, stříbrná nebo písková barva. Z kamenů vybereme pro tento den picasso jaspis nebo malachit. Svůj osobní prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.