Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 28. 5. – symbol Slon

Daří se nám nahlížet do budoucnosti, věnujeme se meditaci. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i k druhým. Pokud možno sevyhneme negativním lidem a situacím. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.
Vydáno: 28.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto sobota
Luna hlavni foto sobota Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vodnáři - ubývá

Vzdušné vibrace Vodnářů potřebují pohyb: uvážlivě střídáme fyzické cvičení a relaxaci. Provádíme dechová cvičení, krevní oběh podpoříme sprchováním, uděláme si čas na saunu. Věnujeme se i „údržbě“ těla: zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy, především o lýtka a stehna. Je nejlepší doba k barvení a tónovaní vlasů.

Přednost dáváme lehké celozrnné stravě, kterou naše tělo nemusí dlouze trávit, a my máme dost energie na další aktivity. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: hlavní roli tam hraje zelenina, a rýži a maso používají jen v menší míře. Pijeme čaje - Yerbu maté, čaj s houbou Reishi, nebo domácí ovocné směsi.

 

Náš out fit osvěží stříbrná nebo zelená barva. Ženským kamenem je měsíční kámen, léčivou moc podle Číňanů má nefrit. Vyzkoušejme vůni leknínu nebo zajímavou vůni omanu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama