Horoskopy

28. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 5. – symbol Slon

Daří se nám nahlížet do budoucnosti, věnujeme se meditaci. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i k druhým. Pokud možno sevyhneme negativním lidem a situacím. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Vzdušné vibrace Vodnářů potřebují pohyb: uvážlivě střídáme fyzické cvičení a relaxaci. Provádíme dechová cvičení, krevní oběh podpoříme sprchováním, uděláme si čas na saunu. Věnujeme se i „údržbě“ těla: zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy, především o lýtka a stehna. Je nejlepší doba k barvení a tónovaní vlasů.

Přednost dáváme lehké celozrnné stravě, kterou naše tělo nemusí dlouze trávit, a my máme dost energie na další aktivity. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: hlavní roli tam hraje zelenina, a rýži a maso používají jen v menší míře. Pijeme čaje - Yerbu maté, čaj s houbou Reishi, nebo domácí ovocné směsi.

Náš out fit osvěží stříbrná nebo zelená barva. Ženským kamenem je měsíční kámen, léčivou moc podle Číňanů má nefrit. Vyzkoušejme vůni leknínu nebo zajímavou vůni omanu.

Sdílejte článek
Štítky slon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.