Horoskopy

29. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 29. 1. - symbol Levhart

Soustředíme pozornost na běžné činnosti, spoléháme se sami na sebe, Nezačínáme nové projekty a práci, hrozí finanční ztráty kultivujeme svojí psychickou energii.

Čistíme svoje astrální tělo, vizuálně i fyzicky – masírujeme jednotlivé prsty, kroužíme rameny, pročišťujeme také 5. čakru – sebevyjádření a komunikace, nikoho nepomlouváme, snažíme se být pozitivní…

Luna ve Vodnáři – přibývá

Vzdušná energie Vodnářů přináší nový vítr, nápady a spoustu plánů do budoucna. Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Nezatěžujeme holeně, bedra a kyčle, jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Je období zimy, tělo potřebuje více vitamínů a minerálů, doplňujeme zinek, selen, a zvláště hořčík pro posílení nerovové soustavy. Uvaříme si zelňačku, nebo fazolovou polévku, která nás posilní. Pijeme teplé bylinkové květové čaje - lipový, šípkový.

K dnešnímu svátečnímu dni se hodí světle modrá nebo karmínová barva.Bude nám slušet topaz nebo vzácný alexandrit.

Vyzkoušejme vůni mimózy nebo citrónové máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.