Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 29. 3. – symbol Kůň

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, též vhodný pro cestování, začátek výprav, zájezdů za poznáním. Vhodné období pro změnu zaměstnání, obchodování, začátek nových projektů.
Vydáno: 29.03.2016
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory. Den přátelství a spolupráce.

Luna ve Střelci – ubývá

Dny plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Mohou se ozvat bolesti zad, pánve, kyčlí; zajděme si na speciální Bowenovu tlakovou masáž, která je velmi šetrná a dokáže přirozeně aktivovat hojivé procesy těla. Zvláště ženám se doporučují posilovací cviky pro nohy, stehna a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

 

Býci mají rádi výzvy. Pro muže je ideální posilovna, pro ženy zase pilates a jóga. Pozor na problémy se zády nebo s koleny! Foto:

 

 

Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí ostropestřce mariánského – čaje, extrakty. Výborná je brokolice nebo zelené lusky; stačí je uvařit a posypat sýrem, a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly si dáme ovoce: jablko, pomeranč nebo kiwi.


snídaně pomerančová Foto:


Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Barvou pro dnešní den je tmavě žlutá nebo světlé tóny modré.

 

ŽLUTÁ – Vaše povaha je šťastná a veselá. Jste to právě vy, kdo vždy přichází s novými nápady. Přátelé si pečlivě vybíráte a o všem dlouho rozmýšlíte. Foto:

 

Rozjasní nás vibrace kamene kalcitu nebo modrý achát.


Modrý achát Foto:


Naši nervovou soustavu zklidní vůně meduňky nebo cedru.


cedr Foto:

 

 

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama