Horoskopy

29. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 29. 3. – symbol Kůň

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, též vhodný pro cestování, začátek výprav, zájezdů za poznáním. Vhodné období pro změnu zaměstnání, obchodování, začátek nových projektů.

Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory. Den přátelství a spolupráce.

Luna ve Střelci – ubývá

Dny plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Mohou se ozvat bolesti zad, pánve, kyčlí; zajděme si na speciální Bowenovu tlakovou masáž, která je velmi šetrná a dokáže přirozeně aktivovat hojivé procesy těla. Zvláště ženám se doporučují posilovací cviky pro nohy, stehna a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí ostropestřce mariánského – čaje, extrakty. Výborná je brokolice nebo zelené lusky; stačí je uvařit a posypat sýrem, a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly si dáme ovoce: jablko, pomeranč nebo kiwi.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Barvou pro dnešní den je tmavě žlutá nebo světlé tóny modré.

Rozjasní nás vibrace kamene kalcitu nebo modrý achát.

Naši nervovou soustavu zklidní vůně meduňky nebo cedru.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.