Horoskopy

29. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 29. 4. – symbol Zlatý klíček

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, daří se nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i k druhým. Vyhneme se negativním lidem.

Luna v Kozorohu – ubývá

Poznáváme svoje limity a schopnost dotahovat věci do jejich zdárného konce. Učíme se využít svůj talent a prosadit se.

Znamení Kozoroha musí dbát na duševní hygienu a snahu o pozitivní pohled na svět. Negativní myšlenky se dokážou zhmotnit v podobě fyzických potíží. Toto znamení trápí kožní potíže a bolesti kloubů, kolen a revmatismus. Pomáhají masti a čaje z kopřivy, kostivalu, lípy. Ve dnech Kozoroha se doporučuje depilace a nový střih vlasů.

Skvělé a zdravé jídlo jsou bramborové placky dle receptu našich babiček. Můžeme také vyzkoušet mrkvový perkelt, zapečenou brokolici nebo chřest se sýrem. Čočku s vajíčkem nebo hovězí plátky na kari. Pijeme citronádu, teplý meduňkový čaj, který uklidňuje naši nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Můžeme zvolit kombinaci zelená – modrá, v podobných přechodových odstínech.

Kamenem, který se nám zalíbí, je kyanit nebo překrásný zelený prehnit.

Naši mysl pozvedne posvátná vůně kadidla nebo vonný oud.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.