Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 29. 5. – symbol Krokodýl

Těžký den. Snažíme se odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek a našich plánů do budoucna.
Vydáno: 29.05.2016
Luna hlavni foto nedele
Luna hlavni foto nedele Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Rybách - ubývá

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a také touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme příliš pracovní a finanční záležitosti.

Cokoliv dnes uděláme pro své nohy, zapůsobí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Reflexní masáží chodidel, díky níž aktivujeme celé tělo, podpoříme práci lymfatického systému. Nezapomene ani na prsty na nohou, které po masáži natřeme měsíčkovou nebo kostivalovou mastí, nebo olejem.

Můžeme si dopřát sladkosti, domácí sušenky, kaše nebo koláče ze žitné či pohankové mouky. Odpoledne a večer konzumuje libové maso, špagety, nebo dušený pórek. Snažíme se hodně pít; kvalitní džusy, čistou vodu, čaj rooibos, nebo zelený čaj s jasmínem.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, napětí a stres. Nejvhodnější barvou je pro dnešní sváteční den blankytně modrá nebo světle růžová. Kameny nejvyšší kvality jsou kunzit nebo nebesky modrý akvamarín. Pro neděli se hodí královna květin růže nebo esence jasmínu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama