Horoskopy

29. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 29. 5. – symbol Krokodýl

Těžký den. Snažíme se odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek a našich plánů do budoucna.

Luna v Rybách - ubývá

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a také touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme příliš pracovní a finanční záležitosti.

Cokoliv dnes uděláme pro své nohy, zapůsobí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Reflexní masáží chodidel, díky níž aktivujeme celé tělo, podpoříme práci lymfatického systému. Nezapomene ani na prsty na nohou, které po masáži natřeme měsíčkovou nebo kostivalovou mastí, nebo olejem.

Můžeme si dopřát sladkosti, domácí sušenky, kaše nebo koláče ze žitné či pohankové mouky. Odpoledne a večer konzumuje libové maso, špagety, nebo dušený pórek. Snažíme se hodně pít; kvalitní džusy, čistou vodu, čaj rooibos, nebo zelený čaj s jasmínem.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, napětí a stres. Nejvhodnější barvou je pro dnešní sváteční den blankytně modrá nebo světle růžová. Kameny nejvyšší kvality jsou kunzit nebo nebesky modrý akvamarín. Pro neděli se hodí královna květin růže nebo esence jasmínu.

Sdílejte článek
Štítky masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.