Horoskopy

29. srpna 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 29. 8. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace - pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme.

Luna v Raku - ubývá

Čas přeje rodinným setkáním, sejdeme se rodiči, dětmi nebo přáteli. Jsme otevření, dokážeme své city dávat ostatním najevo.

Udělá nám dobře pohyb, vyjdeme si na večerní procházku. Tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Luna nám radí jít si spíše zaplavat. Pečujeme o pleť, dekolt a prsa.

Luna je ve fázi ubývající, můžeme si dovolit jíst více. Zkusíme raději recepty racionální nebo makrobiotické stravy. Dostaneme chuť na sladké, dáme si tvarohové pokrmy, škubánky nebo buchtičky se šodó.

Pozor na alkohol a kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou. K dnešnímu dni se hodí šedá nebo modrá s v kombinaci se stříbrnou.

Bude nám slušet šperk s měsíčním kamenem nebo labradoritem. Svůj být provoníme sladkou vůní fialky nebo ylang-ylangem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.