Horoskopy

29. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 29. 9. – symbol Lotosový květ

Vhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme navštívit poradce, astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme si také zkusit sami zadat otázku s pomocí motivačních karet, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna v Panně – ubývá

Tato energie zjednává pořádek, je analytická, soustředíme se na detaily. Věci, které jsme odkládali, dokážeme dokončit.

Citlivější je zažívání. Vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Co do našeho života nepatří, toho se zbavujeme, měli bychom si uvědomit, že naše tělo je odrazem naší mysli.

Luna je ve fází ubývající, nemusíme se omezovat, důležitý je ale výběr potravin. Přednost dáme jídlu s vyšším obsahem vlákniny. Práci střev pomůže psyllium. Po celý den popíjíme teplé čaje - mátový, třezalkový nebo měsíčkový.

Vyzkoušejme netradiční kombinaci zelená – fialová. Krásným, zeleným kamenem je malachit nebo fialový čaroit. Energii nám dodá vůně bergamotu nebo pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.