Horoskopy

3. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 10. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání a naladění mysli na příjem informací. Zpytavá energie Štíra nám pomáhá získat ty nejdůležitější informace. Jdeme na vycházku do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Štíru - přibývá

V těchto dnech jsme citliví a zranitelní, negace a neústupnost mohou nastat především v partnerském soužití..

V období štíří Luny jsou choulostivé především vylučovací orgány; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, pomoci mohou také „intimky“ s turmalínem. Mužům se preventivně doporučuje (na problémy s prostatou) dýňový olej, nebo dýňová semínka.

Ve fázi přibývající Luny pečlivě vybíráme potraviny. Uvaříme si italskou zeleninovou polévku minestrone, nebo celerové placky. K pročištění organismu můžeme vyzkoušet jedinečnou houbu Reishi, Hlívu ústřičnou nebo Ostropestřec mariánský, který čistí játra. Na pleť naneseme kvalitní masky, např. s kaviárem, nebo s minerály z Mrtvého moře.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku. K dnešnímu dni se hodí černá, doplněná jemnou růžovou. Z kamenů můžeme vybrat mocný šungit nebo růženín.

Vyzkoušejme vůni jalovce nebo smilu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.