Horoskopy

3. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 12. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, tělo nám samo řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Můžeme si vyzkoušet kineziologický test.

Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Tento čas přeje změnám; ale musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…

Luna v Kozorohu - přibývá

Znamení Kozoroha musí dbát na duševní hygienu, protože a negativní myšlenky se dokáží přenést do našeho těla. Zvláště v zimním období nejen Kozorohy mohou trápit bolesti kloubů, kolen a revmatismus. Pomáhají masti a čaje z kopřivy, kostivalu, lípy. V těchto dnech se doporučuje depilace a nový sestřih vlasů.

Dáme přednost lehčí, zeleninové stravě, jako je např. zapečená brokolice nebo chřest se sýrem nebo čočka s vajíčkem. Pijeme teplý meduňkový čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dopřejeme i něco sladkého, ke kávě si dáme cheesecake.

Zajímavou kombinací barev je zelená s modrou. Kameny, které se ke dnešku hodí jsou apatit nebo chryzopras.

Osvěží nás vůně mandarinky nebo červeného grepu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.