Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 3. 3. – symbol Medvěd

Vládne jangová mužská síla, dejme si pozor na konflikty a měření sil. Můžeme propadat pocitům zmaru a nesmyslnosti života. Naplánujeme si příjemné aktivity, které nás těší. Vhodné je cvičení, volní disciplíny, kdy prověřujeme své fyzické limity.
Vydáno: 03.03.2016
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří mohou pocítit silnou sexuální energii a touhu po spojení. Erotika má dnes velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, jsme s přáteli.

Procvičujeme záda, bedra, kyčle uvolňujícími cviky, např. na míči. Masírujeme tyto oblasti lufovou žínkou, která je prokrví. Ráno si dáme studenou sprchu; dokonale nás probudí. Skvělé jsou čisticí pleťové masky a napařování.


Na vodě při mytí vlasů záleží víc, než si myslíte  Foto:


Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí čajů nebo extraktů z ostropestřce mariánského. Výborná je brokolice nebo zelené lusky, stačí je uvařit a posypat sýrem a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly jíme ovoce – jablko, pomeranč nebo kiwi.


Slupky z kiwi Foto:


Pro ty, kteří chtějí být vidět, je vhodná jasně červená, karmínová barva, pro ostatní okrová.


kašmírová Foto:


Kamenem pro tento den je jantar, který posiluje ženskou energii, pro muže tygří oko.


Jantarová stezka Foto:


Svůj osobní prostor provoníme vůní lemon gras nebo medové myrhy.


Citronová tráva (Cymbopogon citratus) - používá se nejen při vaření, má také léčivé účinky, jelikož má antibakteriální účinky. Může posloužit jako uklidňující prostředek při nervové podrážděnosti, ke snížení horečky, při nechutenství, žaludečních obtížích Foto:


 

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama