Horoskopy

3. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 3. 3. – symbol Medvěd

Vládne jangová mužská síla, dejme si pozor na konflikty a měření sil. Můžeme propadat pocitům zmaru a nesmyslnosti života. Naplánujeme si příjemné aktivity, které nás těší. Vhodné je cvičení, volní disciplíny, kdy prověřujeme své fyzické limity.

Někteří mohou pocítit silnou sexuální energii a touhu po spojení. Erotika má dnes velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, jsme s přáteli.

Procvičujeme záda, bedra, kyčle uvolňujícími cviky, např. na míči. Masírujeme tyto oblasti lufovou žínkou, která je prokrví. Ráno si dáme studenou sprchu; dokonale nás probudí. Skvělé jsou čisticí pleťové masky a napařování.

Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Čistíme játra pomocí čajů nebo extraktů z ostropestřce mariánského. Výborná je brokolice nebo zelené lusky, stačí je uvařit a posypat sýrem a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly jíme ovoce – jablko, pomeranč nebo kiwi.

Pro ty, kteří chtějí být vidět, je vhodná jasně červená, karmínová barva, pro ostatní okrová.

Kamenem pro tento den je jantar, který posiluje ženskou energii, pro muže tygří oko.

Svůj osobní prostor provoníme vůní lemon gras nebo medové myrhy.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.