Horoskopy

3. dubna 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 3. 4. – symbol Žába

Dnes máme být obezřetní a hlídat si své věci, ale i myšlenky a nápady. Hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit. Důležitá jednání přesuneme na vhodnější období. Neberme si nic osobně, nechme vše plynout a procházet.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Tyto dny nám přinášejí schopnost vnímat jednotu všeho stvoření, minerální, rostlinné, animální, lidské i „nebeské“ říše. Máme nadhled, a příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle. Volíme umírněnější sportovní aktivity - procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje; lipový, šípkový, nebo domácí limonády s meduňkou, mátou nebo limetkou.

Nezatěžujeme příliš nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Naše tělo pomůže uzemnit hnědá barva nebo tmavší odstíny modré.

Krásným a velmi silným kamenem je zlatý obsidián a nebo chryzokol.

Byt provoníme vůní neroli, nebo očisťující vůní eukalyptu

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.