Horoskopy

3. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 5. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Rybách – ubývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne – to jsou dny Luny v Rybách.

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám v oblasti nártů, kotníků a chodidel, vhodná je reflexní masáž. Proti kolísavé náladě pomůže relaxační koupel.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou a bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Pro jemné vibrace Luny v Rybách se hodí světle růžová nebo béžová barva. Pro podporu pozitivní nálady nám pomůže sluneční kámen, pro jemné uzemnění rodonit. Dnes nám může vonět jasmín nebo nevšední cananga.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky ryby masáž všední den skutečnost lymfatická soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.