Horoskopy

3. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 6. – symbol Lotosový květ

Ladíme se na vyšší vibrace pomocí meditace, hudby, kamenů, modlitby věnujeme sobě, ale i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Býku – ubývá

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Luna v Býku silně působí na náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Dáváme pozor na průvan a nastydnutí. Můžeme začít s očistnými a odtučňovacími kúrami. Býkům vládne Venuše, planeta krásy, proto je ideální čas na zkrášlovací procedury a pěstění pokožky těla. Vhodná doba na oslavy, rodinná setkávání, ale i svatby.

Energie těchto dnů je zemní, doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu – jako samostatné jídlo nebo jako přílohu. Snažíme se jíst s mírou, abychom nezahltili tělo. Dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje pro trávení: fenyklový, mátový nebo nálev z majoránky.

Vyhneme se pokud možno operacím v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Barvou dneška je přírodní zelená nebo temně hnědá. Naše srdce potěší růženín nebo nádherný mechově zelený malachit. Senzuální náladu nám dodá pižmo, k příjemným chvílím poslouží i vůně santalu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.