Horoskopy

3. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 7. – symbol Hydra

Naše mysl potřebuje zklidnit, v kombinaci dne Hydry s lunárním cyklem v Blížencích můžeme propadat chaosu. Je třeba více zapojit vůli, abychom dokončili, co jsme slíbili. Je neděle, uděláme si čas i na úklid ve vlastní hlavě. S nikým se nepřeme, nevytváříme napětí.

Luna v Blížencích – ubývá

Blíženci mají vliv na oblast ramen, paží, zad, a především na respirační (plicní) systém. Vzdušná energie potřebuje pohyb, takže si ráno protáhneme celé tělo; především páteř a končetiny. Posilujeme imunitní systém extraktem z grepu, hlívou ústřičnou, zkusíme koloidní stříbro. Vydatně pijeme; mátový, heřmánkový nebo šípkový nálev.

Na jídlo si uděláme čas; je to rituál, který se máme naučit vychutnávat. Ráno doma v klidu posnídáme, a v poledne si zajdeme do restaurace. Je cyklus ubývající Luny, můžeme jíst do sytosti, i typickou českou kuchyni. Zastáncům racionální stravy přijde vhod teplá polévka, nebo zapečený bulgur se sójovou majonézou, dušená teplá zelenina. Vydatně pijeme, spíše teplé nápoje - ovocné čaje, např. mangový nebo ananasový, nebo rooibos.

Z barevné škály patří ke vzdušnému znamení světle zelená a modrá. Stejně barevný je fluorit, krásně modro – zelený je chryzokol.

K pročištění osobního prostoru může posloužit máta nebo kopal.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.