Horoskopy

30. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 1. – symbol Strom poznání

Věnujeme se studiu a poznávání, meditujeme a spojujeme se s naším vyšším Já. Raději volíme čas strávený v klidu rodiny, v přírodě, popř. sami.

Spojujeme se s našimi předky, oživujeme staré tradice, navazujeme na vše dobré, co přináší naše rodové kořeny. V tomto čase je rovnováha dobra a zla, a mi můžeme mnohé pochopit a přijmout.

Luna ve znamení Ryb - přibývá

Energie Ryb - je čas meditovat a ponořit se do sebe nebo se plně oddat romantice a snění…

Znamení Ryb ovlivňuje nejvíce oblast chodidel, kotníků, proto je důležité věnovat pozornost právě těmto oblastem, skvělé jsou masáže – zvláště reflexních bodů na chodidlech a také koupele. V cyklu Ryb pečujeme i o svou duši a dopřejeme si kulturní zážitek – koncert, poslech relaxační hudby nebo divadlo či oblíbený film.

Ve fázi přibývající Luny tělo více ukládá, proto omezíme příjem tučné stravy i sacharidů. Sladké si dopřejeme dopoledne, v poledne si můžeme dát vydatnější oběd, večer spíše zeleninu, ledový salát, rukolu, špenát atd. Pijeme teplé nápoje např. meduňkový nebo šalvějový čaj.

Snažíme se omezit alkohol, kávu, i léky, nedoporučují se chirurgické zákroky v oblasti chodidel, kotníků, nártů.

Vyzkoušejte pěknou kombinaci světle zelená a fialová. Z kamenů ametrín nebo zelený smaragd. Esence meduňky nebo santalu uklidní naše nervy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.