Horoskopy

30. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 6. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek nebo kritiky. Bereme vše s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Býku – ubývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme s přehledem řešit finanční záležitosti. Rozhodnutí, která nyní děláme pro budoucnost, jsou úspěšná.

Snažíme se vyhnout průvanu, v době Luny v Býku mohou zvláště zrozenci tohoto znamení lehce nastydnout. Doporučuje se uvolňovat krční páteř cvičením a při delších cestách si podkládat hlavu polštářky. Při chrapotu máme mít po ruce šalvějové nebo mentolové bonbony. Býčí cyklus přeje pěstění pokožky. Můžeme vyzkoušet tzv. žehličku pleti, která je, i s aplikací krémů, účinná.

Zkusíme středomořskou stravu – nakoupíme si dary moře, za studena lisované olivové oleje, sušená rajčata, bazalku. Ochutnáme pravou buvolí mozarelu, která se podstatně liší od výrobků z kravského mléka. Připravíme si hostinu, protože Luna je v ubývajícím cyklu. Pozveme přátele a radujeme se z darů země…

Opatrně solíme, nejíme tučné jídlo, nepodstupujeme operace v oblasti krku. K těmto dnům vlády zemního znamení patří tmavě zelená nebo růžová barva. Můžeme vyzkoušet sílu nezemského vltavínu nebo vzácného smaragdu. Zvláštní vůní je akácie nebo esence z mateřídoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.