Horoskopy

30. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 6. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek nebo kritiky. Bereme vše s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Býku – ubývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme s přehledem řešit finanční záležitosti. Rozhodnutí, která nyní děláme pro budoucnost, jsou úspěšná.

Snažíme se vyhnout průvanu, v době Luny v Býku mohou zvláště zrozenci tohoto znamení lehce nastydnout. Doporučuje se uvolňovat krční páteř cvičením a při delších cestách si podkládat hlavu polštářky. Při chrapotu máme mít po ruce šalvějové nebo mentolové bonbony. Býčí cyklus přeje pěstění pokožky. Můžeme vyzkoušet tzv. žehličku pleti, která je, i s aplikací krémů, účinná.

Zkusíme středomořskou stravu – nakoupíme si dary moře, za studena lisované olivové oleje, sušená rajčata, bazalku. Ochutnáme pravou buvolí mozarelu, která se podstatně liší od výrobků z kravského mléka. Připravíme si hostinu, protože Luna je v ubývajícím cyklu. Pozveme přátele a radujeme se z darů země…

Opatrně solíme, nejíme tučné jídlo, nepodstupujeme operace v oblasti krku. K těmto dnům vlády zemního znamení patří tmavě zelená nebo růžová barva. Můžeme vyzkoušet sílu nezemského vltavínu nebo vzácného smaragdu. Zvláštní vůní je akácie nebo esence z mateřídoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.