Horoskopy

30. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 7. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.

Luna v Blíženích - ubývá

Důležité je správné dýchání, dech je život. V energii blíženecké Luny jsme náchylnější k respiračním chorobám, preventivně posilujeme naši imunitu a chráníme se před proměnlivým počasím, zvláště studenými večery. Staráme se o pleť, používáme výživné a pěstící krémy a nezapomínáme ani na manikúru.

Ráno si uděláme čas na vydatnou snídání, energie dne je těkavá, je možné, že nebudeme mít čas na oběd a zvolíme fast food. Večer bychom zbytečně tělo zatěžovali nočními kaloriemi. Bude-li nás přece jen honit „mlsná“, připravíme si salát, nebo lehké zeleninové jídlo.

Kombinací, v které budeme nepřehlední je oranžová a světle modrá. Zajímavým kamenem je kyanit nebo žlutý kalcit. Vyzkoušejme vůni nardu nebo damašské růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.