Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 30. 7. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.
Vydáno: 30.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto sobota
Luna hlavni foto sobota Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blíženích - ubývá

Důležité je správné dýchání, dech je život. V energii blíženecké Luny jsme náchylnější k respiračním chorobám, preventivně posilujeme naši imunitu a chráníme se před proměnlivým počasím, zvláště studenými večery. Staráme se o pleť, používáme výživné a pěstící krémy a nezapomínáme ani na manikúru.

Ráno si uděláme čas na vydatnou snídání, energie dne je těkavá, je možné, že nebudeme mít čas na oběd a zvolíme fast food. Večer bychom zbytečně tělo zatěžovali nočními kaloriemi. Bude-li nás přece jen honit „mlsná“, připravíme si salát, nebo lehké zeleninové jídlo.

Kombinací, v které budeme nepřehlední je oranžová a světle modrá. Zajímavým kamenem je kyanit nebo žlutý kalcit. Vyzkoušejme vůni nardu nebo damašské růže.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama