Horoskopy

31. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 31. 12. - Levhart

Dnes bychom měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům, neshody mohou propuknout i doma; jednejme podle známé zásady: Moudřejší ustoupí. Nezačínáme nic nového, raději počkáme na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Kozorohu - přibývá

Je poslední den v roce, dopřejeme si prohřívající lázeň nebo rašelinovou koupel. Pečujeme o pokožku celého těla, uděláme si peeling, zastřiháváme nehty a věnujeme pozornost úpravě vlasů a dokonalému make-upu.

Je sice přibývající cyklus Luny, ale na poslední den v roce – Silvestr máme připraveno spoustu dobrého jídla i pití a dobrot, které máme rádi. Pro dobré zažívání si dáme pivo nebo aperitiv. Dnešek bude náročný, bujaré oslavy přelomu starého roku do roku nového si užijeme bez výčitek.

K zemnímu znamení Kozoroha patří zemitá hnědá nebo okrová. Z kamenpů vybereme záhnědu nebo jaspis obrázkový. Náš domov zútulní vůně zázvoru nebo pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.