Horoskopy

31. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 31. 3. – symbol Krokodýl

Tento den je těžký, měli bychom se snažit odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme.

Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim.

Luna v Kozorohu – ubývá

V těchto dnech jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí našeho zájmu je materiální zajištění, kontrolujeme účty, platby.

Naše tělo zaktivujeme teplou sprchou, pro odvážné „skotským střikem“ – střídavě horká a studená sprcha, a zacvičíme si pár uvolňujících cviků. Dnes je důležitý náš postoj, hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protáhneme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme hlavu. Poté natřeme tělo mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.

Můžeme si dopřát sladká jídla i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Můžeme popíjet kefír nebo syrovátkový nápoj. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme datlový raw dortík.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme si vlasy

Zvolíme elegantní kombinaci barev bílé a šedé.

Pro milovníky kamenů je pro dnešek ten pravý labradorit nebo spinel.

Zklidní nás vůně skořice nebo heřmánku.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky vůně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.