Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 31. 5. – symbol Mušle

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být pokud možno chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.
Vydáno: 31.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Beranu – ubývá

Dny přejí aktivitě, máme si uvědomit, co opravdu chceme, a ukončíme věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svou sílu a máme odvahu ke změnám.

Toto znamení ovládá hlavu; proto se vzdáme všech náročných a zatěžujících věcí jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřepínáme smysly, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Odpočinout dáme i očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize ani čtením. V těchto „ohnivých“ dnech se snažíme celkově zklidnit.

Doporučuje se vyhnout se alkoholu, kávě, posilujícím drinkům a hodně pít – nejlépe čistou nesycenou vodu. Živnou kvalitou jsou bílkoviny a ovoce, proto dáme přednost rybám, netučnému masu, jako přílohu nebo samostatné jídlo si dáme hrách, fazole nebo čočku.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Příjemnou barvou pro dnešní dne bude okrová nebo oranžová. Slušet vám bude silný kámen jaspis červený nebo nefrit. Vůně pro dnešek je mentol nebo neroli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama