Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 31. 7. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…
Vydáno: 31.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto nedele
Luna hlavni foto nedele Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Raku - ubývá

Dny Luny v Raku prohlubují naše rodinné vazby, vztahy k rodičům i dětem. Více si vážíme domova, a chceme ho vylepšovat, uklízet a krášlit.

V horkém letním počasí můžeme mít problémy - bolesti hlavy, potíže se zažíváním. Nestydíme se odpočívat, být v chládku; je neděle, tak máme právo nic nedělat. Věnujeme se sami sobě. Naše tělo potěší peeling, můžeme zkusit i jemnou sůl s minerály. Na obličej použijme speciální peelingové krémy, a pleť bude jako znovuzrozená.

Jídlo se vždy snažíme připravovat s láskou; předáváme zde svou energii, a jak praví moudří, vaření je alchymie. Uvaříme rodině to nejlepší jídlo, prostřeme sváteční stůl a užijeme si společně strávený čas u oběda nebo večeře. Nezapomeňte, že i v partnerské oblasti platí, že láska prochází žaludkem.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou. Tou pravou barvou pro dnešek je šedo- stříbrná a světle růžová. Co ozdobí ženu nejvíce – jsou to perly, které jsou bílé, růžové, modré i černé. Esencí růžového dřeva nebo jasmínu provoníme svůj osobní prostor.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama