Horoskopy

31. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 31. 8. – symbol Hydra

Podle lunární magie je dnes lepší neřešit nic důležitého. Ve spojení s Lunou ve Lvu budeme tento den prožívat bouřlivě. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány.

Luna ve Lvu – ubývá

Právě ve dnech Lva je srdce a oběhový systém citlivější, proto se vyhneme větší fyzické námaze. Jdeme na procházku, náladu nám spraví návštěva divadla, koncertu, nebo posezení s přáteli u sklenky vína, které při rozumné konzumaci podporuje srdce a chrání jeho zdraví.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. K obědu si dopřejeme rybí, kuřecí či krůtí maso. Jako dezert, zvolíme ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, pijeme kvalitní, přírodní nápoje.

Ke královskému, lvímu znamení patří bílá v kombinaci se zlatou. Netradičním kamenem je drahokam alexandrit, který mění svojí barvu, pro méně náročné bude krásným kamenem křišťál. Naší nervovou soustavu zklidní vůně levandule nebo kadidla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.