Horoskopy

4. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 1. – symbol Větrná růžice

Silný den plný aktivity, verbální a živlové magie, práce se silami přírody. Hlubší spojení s duchovním světem, máme si uvědomit, jakou tvořivou energii má vyřčené slovo. Můžeme se lehčeji zbavit zbytečných slov – tzv. vystýlek, kultivujeme svoji mluvu.

Vyhneme se hádkám, raději mluvíme méně, nekritizujeme, třídíme své myšlenky. Vyvarujeme se trhání zubů, operaci mandlí, hlasivek i štítné žlázy. Doporučuje se očista těla a léčebný půst.

Luna v Rybách – přibývá

Tyto dny se prohlubuje naše empatie a vzrůstá touha pomáhat druhým.

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám v oblasti nártů, kotníků a chodidel; vhodná je reflexní masáž. Také čistíme pleť a proti kolísavé náladě nám pomůže relaxační koupel nebo poslech příjemné hudby či sledování oblíbených filmů atd.

Živnou energií je list; připravíme si k obědu salát, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy. V zimním období je také vhodná kaše nebo rizoto s hříbky a parmazánem.

Bude nám slušet světle zelená nebo žlutá. Z kamenů můžeme vybrat fluorit nebo ametrín.

Vonět nám bude máta nebo esence bulharské růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.