Horoskopy

4. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 4. 3. – symbol Džbán

Dnes se v nás mohou probouzet magické schopnosti. K přijetí důležitých informací, jež nám mohou pomoci, je důležité vhodné naladění. Uděláme si večer čas na osobní rituál.

Vykoupeme se, oblečeme do světlého, zapálíme svíčku, pustíme příjemnou relaxační hudbu, obklopíme se oblíbenými předměty: kameny, amulety, šperky, a otevřeme se spojení s neviditelným světem.

Nikam nepospícháme, užíváme si pomalu plynoucího času a děkujeme za vše.

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy se zaměřujeme na důležité věci; jsme aktivní, snažíme se vidět vše realisticky, jsme houževnatí a pilní. Milostné a partnerské záležitosti raději neřešíme.

Zima odchází, předává vládu jaru, počasí je proměnlivé, proto se snažíme být v teple a dopřát si prohřívající lázeň, saunu, rašelinovou koupel. Pečujeme o pokožku celého těla, uděláme si peeling, následně použijeme kvalitní pleťové mléko nebo olej. Na bolavá kolena zkusíme recept našich dědečků – kolena natřeme slivovicí.

Zastřiháváme nehty a depilujeme místa, která to potřebují.

V těchto dnech je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Můžeme jíst více slaných pokrmů, platí to však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami, klouby atd.

Jídlo můžeme ochucovat bylinkami, česnekem, cibulí, zázvorem, křenem. Při ubývající Luně mohou být na talíři i vydatnější pokrmy, kterým se jindy vyhýbáme.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Barvy, které se hodí pro tento den, jsou červená a hnědá.

Skvělým kamenem je silný, ochranný zlatý obsidián nebo onyx.

Vůně, která pročistí a pozvedne vibrace, je esence sibiřského cedru.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky hudba svíčka šperk nehty pokrm

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.