Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 4. 5. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…
Vydáno: 04.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Beranu – ubývá

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulzivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beran má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku, ájurvédská olejová masáž. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch – vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak – nevysedáváme dlouho u obrazovky.

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme netučné ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Vhodný je také odlehčující den, kdy pijeme ovocné či zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje, teplou vodu s citronem.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Dnes nám bude slušet barva jasně oranžová nebo žlutá. Energie krásného granátu – almandinu podpoří naši náladu, můžeme také zvolit citrín. Vůně levandule je sázka na jistotu, meduňka je experiment.

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama