Horoskopy

4. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 5. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Beranu – ubývá

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulzivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beran má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku, ájurvédská olejová masáž. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch – vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak – nevysedáváme dlouho u obrazovky.

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme netučné ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Vhodný je také odlehčující den, kdy pijeme ovocné či zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje, teplou vodu s citronem.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Dnes nám bude slušet barva jasně oranžová nebo žlutá. Energie krásného granátu – almandinu podpoří naši náladu, můžeme také zvolit citrín. Vůně levandule je sázka na jistotu, meduňka je experiment.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.