Horoskopy

4. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 7. – symbol Zlatá Labuť, Lampa

Při Novoluní si máme uvědomit, co chceme mít v životě jinak, co nás brzdí. Novoluní ve znamení Raka oživuje rodinné záležitosti, vynáší na povrch stará ublížení i tajemství.

Učí nás odpouštět a přijímat své blízké takové, jací jsou, bez podmínek a nároků. Uděláme si rituál: domácí prostor vyčistíme cedrovým vykuřovadlem. Živlem je voda; rozsvítíme růžovou svíčku, modlíme se za svou rodinu, a především za sílu pro maminky a ochranu pro dětí.

30. lunární den – ZLATÁ LABUŤ

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Rovnováha mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme knovému začátku, jsou před námi možnosti, kterých se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme svou srdeční čakru a přijímáme energii.

1. lunární den – LAMPA – Novoluní

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvíjet kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě, co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

Pozor na operace v oblasti hrudi a prsou, žaludku. Pro dnešek můžeme vybrat kombinaci světle růžová- zelená. Doplníme šperky, náramky nebo náhrdelníkem s růženínem nebo zeleným aventurínem. Svůj osobní prostor provoníme krásnou vůní levandule nebo svěží máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.