Horoskopy

5. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 1. – symbol Fénix

Čas na změny, transformaci, opuštění starých přesvědčení, pokání a očistu. Můžeme lehčeji uzavřít svoji minulost a odpustit druhým.

Je vhodný půst a čištění žaludku a střev. Tento den je skvělý pro cesty za poznáním. Můžeme připravit léčivé přípravky, které mají velkou sílu k uzdravení. V práci máme úspěch a vše se nám daří lehce zvládat. Pozorní bychom měli být při manipulaci s ohněm – hlídáme zapálené krby, svíčky atd.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svoji energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám, snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni. Neunavujeme naše oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje nebo teplou vodu s citronem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy

Z barev můžeme zvolit kombinaci zelená–červená. Z šíře kamenů zelený aventurín nebo almandin. Dobrou náladu přinese levandule nebo jemné geránium.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.