Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 5. 1. – symbol Fénix

Čas na změny, transformaci, opuštění starých přesvědčení, pokání a očistu. Můžeme lehčeji uzavřít svoji minulost a odpustit druhým.
Vydáno: 05.01.2017, Martina Hrušková
Věštba na čtvrtek
Věštba na čtvrtek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je vhodný půst a čištění žaludku a střev. Tento den je skvělý pro cesty za poznáním. Můžeme připravit léčivé přípravky, které mají velkou sílu k uzdravení. V práci máme úspěch a vše se nám daří lehce zvládat. Pozorní bychom měli být při manipulaci s ohněm – hlídáme zapálené krby, svíčky atd.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svoji energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám, snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni. Neunavujeme naše oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje nebo teplou vodu s citronem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy

Z barev můžeme zvolit kombinaci zelená–červená. Z šíře kamenů zelený aventurín nebo almandin. Dobrou náladu přinese levandule nebo jemné geránium.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama