Horoskopy

5. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 2. – symbol Fontána

V tento lunární den se aktivuje naše karma, rodinné vazby a otisky v naší duši. Měli bychom si připomínat své spojení s rodovými kořeny a hledat vlastní identitu.

Tento den je vhodný k tomu, abychom pochopili a přijali důležité věci v našem životě. Jsme v rodinném kruhu, nasloucháme rodičům, prarodičům, sdílení s našimi blízkými, je to nejdůležitější, co dnes máme dělat.

Luna v Býku – přibývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme s přehledem řešit finanční záležitosti. Rozhodnutí, která uděláme pro budoucnost jsou úspěšná.

Snažíme se vyhnout průvanu a velkým teplotním výkyvům. Doporučuje se uvolňovat krční páteř cvičením, při delších cestách si podkládat hlavu polštářky. Při chrapotu mít po ruce šalvějově nebo mentolové bonbóny. Býčí cyklus přeje pěstění pokožky, je neděle, uděláme si čas sami na sebe.

Připravíme sváteční oběd, pozveme rodinu, přátele, můžeme uvařit něco ze skvělé čínské nebo indické kuchyně. Produktů, které jsou kvalitní seženeme mnoho, čerstvou zeleninu, koření, kvalitní maso atd. Zastavíme se a jíme v klidu, nikam nespěcháme, vypneme mobily, televize, tablety i počítače...

Naší energii podpoří tmavě červená nebo zelená barva. Z kamenů můžeme vybrat vltavín nebo rubín.

Pro příjemnou domácí atmosféru můžeme použít vůni mateřídoušky nebo čokolády.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.