Horoskopy

5. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 7. - symbol Roh hojnosti

Měli bychom dát pozor, aby se z hojnosti nestala přesycenost: všeho s mírou. Pokoušíme se o rovnováhu v duchovní i hmotné sféře. Věnujeme se tělu, ale i duši. Užíváme si, myslíme i na druhé, jsme štědří, obdarováváme své přátele, rodinu i blízké.

Luna v Raku - přibývá

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Hlídáme si skladbu jídelníčku, ale i každé slovo, které vyřkneme. Poslechneme si příjemnou hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti. Užíváme si klidu domova, rodiny, dětí. Důležitý je i pohyb, procházky a vodní radovánky…

Citlivější je zažívání; vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu, dostatek „zdravé potravy,“ zeleniny, ovoce, vloček a pokrmů s vlákninou.

Nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. Barvou těchto dní je světlá, nebeská modř a bílá. K račímu znamení se hodí perly nebo horský, průzračný křišťál. Potěší nás vůně damašské růže nebo pivoňky.

Sdílejte článek
Štítky luna astrologie předpověď horoskopy RAKO Luna Roh hojnosti Terra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.