Horoskopy

6. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 12. – symbol Fénix

Je den proměny: lehčeji se zbavujeme různých omezení v našem životě. Můžeme snadno uzavřít minulost a provést změny. Je to i den zdraví – účinněji se léčíme a léčebné prostředky na nás působí silněji. Čas přeje také rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmi, energie je proměnlivá, otevřená a přátelská.

Energie vzdušných Vodnářů přináší nervozitu, proto začneme už ráno v klidu dobrou snídaní. Uvaříme si zelenou kávu, která podpoří náš metabolismus, a uděláme si čas na malé zklidnění a naplánování všech povinností a úkolů dnešního dne, tak bychom v pohodě vše stihli.

Uděláme si čas i na oběd s přáteli nebo kolegy. Vychutnáváme každé sousto – čím více dokážeme potravu rozžvýkat, tím méně práce budou mít žaludek a střeva. Ve fázi přibývání dáme pozor na skladbu svého jídelníčku, volíme spíše méně kalorická a zatěžující jídla.

Dnes nám bude slušet modrá nebo žlutá. Z kamenů vybereme citrín nebo chryzokol.

Z vůní eukalyptus nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.