Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 6. 5. – symbol Chobotnice

Den, kdy dle lunární magie je lepší nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Rybách budeme dnes prožívat silné emoce. Můžeme být vztahovační a v komunikaci s ostatními vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plánování budoucnosti.
Vydáno: 06.05.2016
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Býku – NOVOLUNÍ 21:31

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativní stránku. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Uspořádáme si myšlenky, sny a plány v oblasti finanční, i v umělecké sféře. Energie je stabilní a záměry, které máme, se mohou v budoucnu splnit. Uděláme si rituál na podporu prosperity. Nejdříve vyčistíme – vykouříme - celý prostor anýzem, patří k Venuši. Pak zapálíme červeno-oranžovou svíčku, přidáme své oblíbené kameny a soustředíme mysl na vizualizaci hojnosti v oblasti hmotné i duchovní. Provedeme v době Novoluní v 21:31 hod.

Krásným spojením barev je královská kombinace karmínové a zlaté. Kamenem, který umí roznítit smysly, je nádherný rubín nebo tajemný fialový čaroit. Závěr pracovního týdne je náročný, můžeme vyzkoušet povznášející vůni myrhy nebo sladké vanilky.

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama