Horoskopy

6. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 5. – symbol Chobotnice

Den, kdy dle lunární magie je lepší nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Rybách budeme dnes prožívat silné emoce. Můžeme být vztahovační a v komunikaci s ostatními vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plánování budoucnosti.

Luna v Býku – NOVOLUNÍ 21:31

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativní stránku. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Uspořádáme si myšlenky, sny a plány v oblasti finanční, i v umělecké sféře. Energie je stabilní a záměry, které máme, se mohou v budoucnu splnit. Uděláme si rituál na podporu prosperity. Nejdříve vyčistíme – vykouříme - celý prostor anýzem, patří k Venuši. Pak zapálíme červeno-oranžovou svíčku, přidáme své oblíbené kameny a soustředíme mysl na vizualizaci hojnosti v oblasti hmotné i duchovní. Provedeme v době Novoluní v 21:31 hod.

Krásným spojením barev je královská kombinace karmínové a zlaté. Kamenem, který umí roznítit smysly, je nádherný rubín nebo tajemný fialový čaroit. Závěr pracovního týdne je náročný, můžeme vyzkoušet povznášející vůni myrhy nebo sladké vanilky.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.