Horoskopy

6. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 7. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, dnes se spojuje síla Levharta a Lva. Můžeme cítit silné napětí a vyvolávat hádky. Vyhýbáme se sporům s kolegy a nadřízenými. Neshody mohou propuknout i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější dobu, kdy se nám bude dařit.

Luna ve Lvu - přibývá

Energie těchto letních dnů je ohnivá, jsme aktivní, společenští a komunikativní.

Naše srdce a oběhový systém potřebují k správnému fungování pohyb. Jdeme na procházku, navštívíme svá oblíbená místa. Dopřejeme si kulturní zážitek - koncert, výstavu, nebo zajdeme do kina. Večer si dáme skleničku červeného vína v umírněné míře chrání naše srdce.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do rybí restaurace, dáme si kuřecí nebo krůtí maso. Jako dezert nebo svačinu zvolíme ovoce: jablka, ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, připravíme si ledový zelený nebo ovocný čaj.

Pozor na operace srdce, zad a cév. Pro dny ve vibracích znamení Lva se hodní jasně oranžová se zlatou. Kamenem, který nám dodá energii je oranžový granát, nebo královský diamant. Pro pročištění prostoru můžeme použít bílý kopál nebo ománské kadidlo.

Sdílejte článek
Štítky energie luna astrologie předpověď letní den horoskopy oběhová soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.